Hakkımızda

 

Haşim BUGAY

2000 yılında Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren VW grup (Volkswagen , Audi , Seat, Skoda ) araçlara mekanik ,elektrik ve elektronik konularında hizmet vermek için   Ecem Otomotiv Teks. Ür. San. ve Tic.  Ltd. Şti.ni kurdu. Kurduğu şirkette Almanya'da almış olduğu eğitimden dolayı servisteki elektromekaniker' lik görevini bizzat üstlenerek göreve başladı,

300 m² alanda hizmet vermeye başladığı şirketi 2004 yılından itibaren  2000 m² kapalı  alana çıkartarak  mekanik ve elektronik arıza onarımları , yedek parça satışı yanında kaporta hasar onarımını ve  boya işlemlerini de faaliyet alanına dahil ederek hizmet alanını genişletti. Uzun yılların deneyim ve tecrübesi ile sektörde " HAŞİM BUGAY " markası oluşturdu.

Temel Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklılık,

  • Güvenilirlik,

  • Dürüstlük,

  • Yaratıcılık,

  • Kalite,

  • Şeffaflık,

  • İş Ahlakı,

  • Ekip Ruhu.

Vizyon:

Ecem Otomotiv  olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, faaliyet alanında kaliteyi artırmaya , müşteri memnuniyetini en yukarı taşımaya, mükemmelliği yakalamaya odaklanmış,  kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

Misyon:

Ecem Otomotiv olarak temsil ettiğimiz sektöre, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet vermek ; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak ve son teknolojileri yakından takip etmek adına çalışan elemanlarımızın meslekleri konusunda eğitimlere katılarak bilgilerini tazelemek , kendilerini geliştirmek , son model test cihazlarını görmek , kullanım eğitimlerini almak ve bu cihazları temin ederek her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

Kalite Politikamız:

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.